METODY I OPERACJE NA PRZYŚPIESZENIE PRACY W DAVINCI RESOLVE

Znalazłem dla Ciebie chyba wszystkie WYTRYCHY do sprawnej i szybszej edycji wideo w DaVinci Resolve

Z jakimi tematami zapoznasz się w szkoleniu?

Długo zastanawiałem się nad publikacją tego materiału. Stwierdziłem jednak, że to ogromna pigułka wiedzy, która pomoże szybko wdrożyć odpowiedni system edycji wideo w DaVinci Resolve.

Jestem przekonany, że najlepiej uczyć się od razu najlepszych praktyk dzięki którym można zaoszczędzić czas. Im dłużej je praktykujesz, tym szybciej je wykonasz i finalnie więcej czasu zaoszczędzisz.

Cena szkolenia to 47 złotych zamiast 97 złotych

Czeka na Ciebie 90 minut treściwego materiału. Kilkadziesiąt operacji i wyselekcjonowanych porad z naciskiem na przyśpieszenie pracy.

Lekcje są krótkie, omawiają konkretny sposób na sprawniejszą edycję wideo w określonej sytuacji. 

Materiał jest skierowany zarówno do początkujących, jak i osób, które edytują w programie ale chcą przyśpieszyć swój workflow pracy.

Taka inwestycja zwraca się już przy pierwszym wykonanym projekcie 🙂

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Cześć, Jestem Bartosz WideoNinja. Od kilkunastu lat pasjonuję się wideo i tworzę materiały.

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Płatności możesz dokonać poprzez formularz, który znajduje się na dole strony. Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym. Jeśli pojawi się jakiś problem jestem dostępny pod adresem bartosz@wideoninja.pl

Tak, wystarczy że zaznaczysz opcję “chcę otrzymać rachunek” a następnie wpiszesz dane firmowe. Z automatu otrzymasz fakturę na email, który widniał podczas zakupu.

Jeśli wybierzesz bezpieczne płatności internetowe tpay to dostęp powinien być dostępny w przeciągu kilku minut
Oczywiście dożywotnio. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 

Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

Podsumowanie Twojego zamówienia
147,00zł
Produkt Cena
Kurs online - Szybsza praca w DaVinci Resolve  × 1 147,00
Cena 147,00
Suma 147,00

Dane Kursanta

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Kurs online - Szybsza praca w DaVinci Resolve  × 1 147,00
Kwota 147,00
Łącznie 147,00

Bezpieczna płatność poprzez:

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.

Zamówienie przyjęte
Jednorazowa Specjalna Oferta
Zamówienie Ukończone :)

{first_name}, chwilka! Mam dla Ciebie specjalną, jednorazową propozycję.

Otrzymaj dostęp do nagrań w promocyjnej cenie - 47 złotych zamiast 97 złotych.

Pakiet 4 Webinarów do DaVinci Resolve

197,00
Nagrania poruszają aspekty na każdym poziomie znajomości programu, a także są wszechstronne jeśli chodzi o zawartość. Dowiesz się jak tworzyć wideo, aby było ciekawe. Poznasz tricki na przyśpieszenie swojej pracy. Pokażę Ci kilka kreatywnych projektów. Nauczę Cię również zaawansowanej synchronizacji z wielu kamer. To nie wszystko…