SKĄD BRAĆ LEGALNIE MUZYKĘ I DŹWIĘKI
DO PROJEKTÓW WIDEO

ZAPOZNAM CIĘ ZE SPRAWDZONYMI SERWISAMI. BEZPŁATNYMI ORAZ PŁATNYMI

Kurs omawia najlepsze i sprawdzone serwisy do pobierania muzyki, podkładów i efektów dźwiękowych. Wraz z nagraniami otrzymujesz listę PDF z serwisami.

Z jakimi tematami zapoznasz się w szkoleniu?

Skąd brać legalne i sprawdzone podkłady muzyczne do projektów wideo? Ten problem oraz pytanie towarzyszy mi od kilku lat. W końcu przyszedł czas, aby omówić kompleksowo to zagadnienie. Stąd właśnie ten produkt.

Jak wiemy projekty wideo to nie tylko materiał wideo (choć jest bardzo ważny) – to również muzyka i dźwięk. Pomijając ten aspekt możemy zepsuć nawet najlepszy nasz projekt. 

Słaba ścieżka audio położy nawet najlepszy materiał wideo. Świetnie dobrana muzyka podniesie poziom nawet słabego filmu.

W jednym miejscu zebrałem serwisy, które są sprawdzone i nie zawierają “haczyków”. 

Omówiłem też swoje doświadczenia oraz faworytów z którymi pracuje na co dzień.

Jeśli chcesz poznasz najlepsze strony i zaoszczędzić swój czas to inwestycja w ten kurs jest zdecydowanie dobrym wyborem.

Cena nagrań to 47 złotych

Jeśli chcesz tworzyć materiały wideo zgodnie ze sztuką to jest to materiał dla Ciebie. Zebrałem w jedno miejsce absolutnie najlepsze serwisy z plikami audio. Całość przekazana jest w szybki i przystępny sposób.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Cześć, Jestem Bartosz WideoNinja. Od kilkunastu lat pasjonuję się wideo i tworzę materiały.

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Płatności możesz dokonać poprzez formularz, który znajduje się na dole strony. Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym. Jeśli pojawi się jakiś problem jestem dostępny pod adresem bartosz@wideoninja.pl

Tak, wystarczy że zaznaczysz opcję “chcę otrzymać rachunek” a następnie wpiszesz dane firmowe. Z automatu otrzymasz fakturę na email, który widniał podczas zakupu.

Jeśli wybierzesz bezpieczne płatności internetowe tpay to dostęp powinien być dostępny w przeciągu kilku minut
Oczywiście dożywotnio. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 

Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

Podsumowanie Twojego zamówienia
47,00zł
Produkt Cena
Kurs online - Skąd brać muzykę do filmów?  × 1 47,00
Cena 47,00
Suma 47,00

Dane Kursanta

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Kurs online - Skąd brać muzykę do filmów?  × 1 47,00
Kwota 47,00
Łącznie 47,00

Bezpieczna płatność poprzez:

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.

Zamówienie przyjęte
Jednorazowa Specjalna Oferta
Zamówienie Ukończone :)

{first_name}, chwilka! Mam dla Ciebie specjalną, jednorazową propozycję.

Otrzymaj dostęp do nagrań w promocyjnej cenie - 27 złotych zamiast 47 złotych.

Skąd brać materiały wideo do przebitek / projektów wideo?

47,00
Przygotowałem kurs, który omawia serwisy z których można pobrać bezpłatnie oraz płatnie dodatki wideo do projektów filmowych. Problem każdego montażysty i twórcy wideo. Mam nudny materiał… Tak, tak było kiedyś, ale nie teraz. Gdy zaczniesz uważnie oglądać materiały na YouTube bądź w telewizji zobaczysz wszechobecne materiały wspierające przekaz to tzw. przebitki, B-roll. Dzięki nim materiały wideo stają się ciekawsze dla Odbiorców. Są “bogatsze” i dobrze się je ogląda. Czy każdy twórca nagrywa je podstaw? Oczywiście, że nie! Są takie czasy, że mamy dostęp do tysięcy materiałów wideo, które możemy wykorzystać we własnych projektach. Wraz z materiałami wideo otrzymujesz listę PDF z serwisami.