Poznaj MOC i POTENCJAŁ skrótow klawiszowych w Premiere PRO

Skróty klawiszowe to nie tylko CTRL + C i CTRL + V. To ogromny potencjał pracy, ukryte opcje, a przede wszystkim przyśpieszenie Twojej pracy.

Nie wierzysz mi? Przeczytaj krótki, zwięzły opis i zobacz co możesz stracić jeśli nie zaczniesz używać nowych metod edycji w Premiere PRO.

Skąd w ogóle pomysł, aby z takiego tematu stworzyć kurs?

Przyczyn jest kilka. Wymienię je w kolejności losowej. Jestem ciekaw czy zgadzasz się ze mną...

 

Premiere PRO ma na start “durne” ustawienia klawiszowe. Żeby nie było – niewiele. Ale… ma.

Dla przykładu pod klawiszem “S” przypisana jest funkcja SNAP odpowiedzialna za przyciąganie się do siebie klipów. Jestem ciekaw ile razy w ciągu swojej kariery namiętnie korzystałeś z tej opcji? Zazwyczaj jest ona włączona, albo wyłączona. Nie korzystasz z niej zapewne zbyt często podczas codziennej edycji.

Po zatem marnować ten klawisz na rzecz bezużyteczną? Przecież można przypisać do niej przydatną funkcję np. podglądu zmiany przed i po kolor korekcji (swoją drogą należy ją manualnie przypisać), dodanie cięcia, dodanie przybliżenia, włączenia fullscreen’a… bądź cokolwiek bardziej przydatnego.

Dzięki skrótom klawiszowym oszczędzasz masę cennego czasu. Edycja wideo to szereg drobnych edycji, ale często powtarzających się. Jeśli edycji dokonasz jednym kilkiem zamiast czterema to już na jednym projekcie oszczędzisz cenny czas. W skali roku to są po prostu dodatkowe dni wolne od pracy.

Premiere PRO ma ciekawe funkcje, które domyślnie nie są przypisane pod żaden klawisz. A szkoda, bo są bardzo przydatne podczas pracy. 

Kurs ten to nie suche omówienie skrótów klawiszowych. Za takie rzeczy nie śmiałbym pobierać pieniędzy. To omówienie blisko 100 operacji, które można wykonać w Adobe Premiere, ukazane na przykładach. 

Na YouTube obejrzałem… hmm… około 50 poradników, które opisują temat skrótów klawiszowych w Premiere PRO. Nie zrozum mnie źle, kilka było dobrych. Ale nadal nie opisywały przydatnych opcji i nie pokazywały dodatkowych modyfikacji za pomocą klawiszy.

Jakich? A chociażby tego, że gdy próbkujesz kolor pipetą w Lumetri dla balansu bieli, gdy próbkujesz kolor by dobrać odpowiedni kolor tekstu to lepiej zrobić to z klawiszem CTRL / CMD. To umożliwia pobrać większe pole pikseli (dokładnie 5 na 5, zamiast 1 na 1). Finalnie dzięki temu mamy mniejszy margines błędu. W niektórych sytuacjach jest to zbawienne. To właśnie takie smaczki chcę przekazać w tym kursie.

 

ZOBACZ DEMO KURSU

Niewielka inwestycja - WIELKI wzrost wydajności

[BONUS] Infografika

skroty-mockup

Jeśli jesteś początkującym

Jeśli już montujesz

Moduły lekcji Adobe Premiere - Moc skrótów klawiszowych

1. Wstęp
2. Jak się uczyć skrótów klawiszowych w Adobe Premiere PRO
3. Zmiana klawiszy
4. Skróty – projekt oraz sekwencja
5. Odtwarzanie i nawigacja
6. Dostosowanie interfejsu za pomocą klawiszy oraz myszki
7. Podstawowe edycje na osi czasu
8. Średnio zaawansowana edycja na osi czasu
9. Kopiowanie, wklejanie, duplikowanie
10. Kopiowanie, wklejanie – atrybuty klipów
11. Edycja na klipach
12. Zmiana głośności audio
13. Edycja na klipach cz.2
14. Praca na osi czasu
15. Narzędzia edycyjne cz.1
16. Narzędzia edycyjne cz.2
17. Opcje interfejsu
18. Panel Essential Graphics
19. Moje zmiany klawiszów
20. Dodanie klawiszów. Ukryte funckje
21. Edycje z klawiszami
22. Zasada jednej ręki

Kurs jest w formie elektronicznej (online).

Kurs Adobe Premiere SKRÓTY KLAWISZOWE

197 złotych

jednorazowo

Najczęściej zadawane pytania

Materiały otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. Automatycznie jeśli zapłacisz przez bezpieczne płatności tpay.com

Oczywiście dożywotnio. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 

Tak. Podaj swoje dane podczas składania zamówienia. System automatycznie wyślę Ci dokument sprzedaży.

Płatności możesz dokonać przez sklep online, na który zostaniesz przekierowany ze strony sprzedażowej. Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym.

Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

Dlaczego akurat ten kurs?

o autorze

Bartosz WideoNinja Bartczak

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Kurs online Adobe Premiere Skróty Klawiszowe  × 1 197,00
Kwota 197,00
Łącznie 197,00

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.