Wszystko przebiegło prawidłowo!

Darmowy kurs Adobe Premiere jest już na Twoim profilu.

Zanim przejdziesz dalej przeczytaj co mam dla Ciebie. Ta oferta więcej się nie pojawi. Jest jednorazowa i niepowtarzalna.

Twórz zaskakujące projekty wideo

Kompendium Adobe Premiere PRO. Poznaj zakamarki programu.

adobe-premiere-kurs

Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.

Wybrane opinie Kursantów

Pod koniec oferty znajdziesz ich więcej 🙂

opinia-kurs-adobe-premiere

Na wstępie dziękuję, że zdecydowałeś się wejść na tę stronę i zapoznać z poniższym opisem.

Oznacza to bowiem, że jesteś osobą, która szuka nowych rozwiązań dotyczących edycji wideo, aby podwyższyć jakość swoich projektów, a do takich właśnie osób kieruję tą wiadomość.

Przeczytaj tą treść w całości, ponieważ zawiera bardzo ważne dla Ciebie informacje.

Chciałbym przekazać Ci informacje, które pozwolą m.in. na:

 • Edycję filmów rodzinnych, wakacyjnych w sposób sprawny i estetyczny. Bez konieczności ślęczenia nad nimi kilka dni.
 • Tworzenie teledysków oraz zwiastunów filmowych. Dynamicznych i wciągających.
 • Kreatywną edycję filmów ślubnych oraz weselnych.
 • Montować komercyjne projekty. 
 • Pozwolą Ci na szybki, sprawny montaż! Bez konieczności szukania informacji. Od teraz nie będą ograniczały Cię techniki edycyjne, lecz jedynie wyobraźnia.

A to i tak niewielki fragment, tego co można wykonać w Adobe Premiere PRO.

Nie czytasz jednak tej treści ze względu na mnie czy moje projekty.

Jesteś tutaj przede wszystkim ze względu na siebie i cele jakie chcesz osiągnąć.

Opowiem Ci teraz krótką, prawdziwą historię. Historię sprzed około 15 lat. Opowiem Ci o sobie.

W 2000 roku w moim domu pojawił się pierwszy komputer, który pozwalał na prostą obróbkę wideo.

Chodzi o tzw. “czołówki” głównie dla ślubów. Nie powiem, temat mnie bardzo zainteresował i chciałem się nauczyć więcej w temacie edycji wideo. W tamtym czasie mocno ograniczał sprzęt komputerowy – wiele na nim nie dało się zrobić.

Aktualnie komputery są na tyle “mocne”, że radzą sobie z edycją materiału w Adobe Premiere.

W 2003 roku przyszedł czas na zakup “prawdziwego potwora” – komputera, który pozwalał na edycję wideo z prawdziwego zdarzenia. Kolejnym etapem był wybór narzędzia to edycji, tutaj padł wybór na Pinnacle Studio. Niestety bardzo szybko zrezygnowałem z tego programu. Chciałem być bardziej “PRO”.

Pod koniec 2003 roku rozpocząłem swoją przygodę z Adobe Premiere. Po pierwszym otworzeniu programu byłem jak dziecko we mgle. Nie wiedziałem od czego mam zacząć.

Po tygodniowej walce udało mi się stworzyć pierwszy projekt. Co prawda daleki od ideału ale cieszył jak diabli!

Niewiele później w moje ręce trafiła książką do Adobe Premiere. Książka, która miała około 600 stron miała być dla mnie rozwiązaniem na wszystkie problemy. Niestety, tak nie było…

Uczenie się z niej było dość ciężkie, a tematy były tylko poruszane pobieżnie. Miałem coraz mniej ochoty na pracę z Premiere…

Mój tata znał wtedy osobę, która pracowała na Adobe Premiere. Była to osoba, która zajmowała się montażem ślubów i wesel. Byłem przekonany, że to światełko w tunelu dla mnie. 

Poświęcił mi kilka godzin, podczas których większość informacji już umiałem. Można śmiało powiedzieć, że ja mógłbym go uczyć.

Zainkasował kilka stówek za korepetycje od mojego ojca, pożyczył jeszcze książkę z której się uczyłem. Kolejna lekcja i mały przyrost wiedzy i umiejętności

Początki były bardzo wyboiste… Pamiętam jak dziś, gdy miałem problem z tym, żeby wykonać efekt odtwarzania wstecz. Ten problem to dwa, może trzy kliknięcia. Ale dopiero osoba, która przyjechała do mnie pokazała mi to. Poczułem się jak kompletny laik. Nie dość, że tkwiłem z projektem dwa dni, to jeszcze musiałem zapłacić 50 złotych “za paliwo”.

To były czasy, gdy każdy skrywał swoją wiedzę. Nie chciał jej przekazywać dla swojej, być może konkurencji. I wiesz co? Nadal tak jest, nie każdy chce przekazać wszystkie smaczki swojej pracy i doświadczenia.

Poradników, informacji, co ważne prawidłowych informacji było jak na lekarstwo. Do wszystkiego dochodziłem samemu przez miesiące, a w zasadzie przez lata.

Czytając na wolnym łączu angielskie fora, pisząc łamanym angielskim. Nie zawsze otrzymałem odpowiedzi ale byłem co raz bliżej poznania zakamarków programu.

Zadasz sobie może pytanie, ale czemu nie szukałem informacji na polskich forach. Cóż, każdy kto zadał choć jedno pytanie na forum wideo, wie jak to jest z odpowiedziami i poradami. Szkoda tracić czas w oczekiwaniu na odpowiedź, która i tak będzie w stylu:”kup książkę, idź na szkolenie i się naucz tej prostej rzeczy”.

Idąc dalej. Był rok 2005 albo 2006. Wtedy czułem już się “mocny” w edycji. Montowałem, któreś z rzędu wesele. Pierwsze zlecenia – człowiek się cieszył, że może coś robić – było super!

Pamiętam do dziś jak użyłem kluczowania aby usunąć kolor z animacji i wstawić tam kadr. Dla mnie to był tak spektakularny efekt, że aż zawołałem domowników. Wtedy człowiek dochodził mękami do takich rezultatów. Dzisiaj można mieć to na tacy. Prawidłowo wytłumaczone.

Ale żeby nie było tak pięknie…

Któreś z kolei wesele.

Projekt ukończony w połowie.

Nagle BUUUM!

Projekt nie chce się otworzyć. Tydzień mojej pracy poszedł w ….. LAS!

Płacz, lament, masakra. Teraz już wiem, że prawidłowe ustawienie programu uratowałby mi tyłek ale wtedy… wtedy jeszcze nie znałem każdego zakamarka programu.

Po tym fakcie wiedziałem, że muszę się dalej szkolić. Odbyłem wtedy kurs stacjonarny. Zapłaciłem ponad 1000 złotych, wypytałem instruktora o wszystko co chciałem. Nauczyłem się kilku nowych rzeczy. Wiedziałem, że teraz nic mnie zaskoczy.

Tutaj zakończę swoją historię bo nie ma sensu ciągnąć jej dalej.

Jak widzisz do wiedzy i znajomości programu można dochodzić nawet latami. Po drodze mając różnego rodzaju historie i niestety szereg porażek, straconych godzin i nerwów. Program Premiere PRO jest na tyle rozbudowany, że jego ciekawe funkcje poznajemy podczas długofalowej pracy z nim. Ja jednak chcę Ci wskazać drogę na skróty. To do czego dochodziłem przez tyle, przekażę Tobie – jeśli tylko chcesz podnieść swoje kwalifikacje, a zapewne tak jest.

Efekty zaznajomienia z programem? Projekty wideo, które są ograniczane tylko naszą wyobraźnią. Program Adobe Premiere PRO cechuje się tym, że jest idealny dla początkujących i profesjonalistów. Wystarczy poznać elementy, które są odpowiedzialne za stabilną pracę oraz poznać narzędzia, które pozwolą nam na nieograniczone możliwości edycji wideo.

A znajomość języka angielskiego? Z tym co Ci zaprezentuję poniżej nie będzie potrzebna.

Dziś z dumą chciałbym przekazać Ci całą moją wiedzę, bez żadnych tajemnic, całą esencję dzięki której wystartujesz z pułapu zero (jeśli jesteś kompletnie zielony) na pułap do którego inni dochodzą miesiącami.

Jeszcze kilka lat temu broniłem się przed tym rękoma i nogami.  

Nie chciałem dawać komuś tak wartościowej wiedzy… W tak przystępnej formie jak lekcje wideo, skrupulatnie wytłumaczone z dodatkami warsztatu filmowego, montażu, z domieszką doświadczenia i drogami na skróty, które zaoszczędzą czas i nerwy.

Dlaczego?

Bo wiedziałem ile to mnie kosztowało. Gdy pomyślałem, że ktoś może to mieć za kilkadziesiąt złotych (tyle co ja wydałem wtedy na książkę) to broniłem się przed tym jak przed ogniem.

Skoro ja dochodziłem do tego tak długo, to jakim cudem ktoś może to poznać w tak ekspresowym tempie?! Myślę, że nie jesteś zbytnio zdziwiony moim myśleniem, jeżeli przeczytasz moją skróconą historię.

A teraz?

Mam misję. Chcę nauczyć każdego montażu wideo na mocnym poziomie. Bo skoro już coś robimy to róbmy to na 100%. Mnie najbardziej cieszy to, że ktoś mi napiszę, że dzięki mnie w końcu coś osiągnął, w końcu zrobił projekt, który kiedyś tylko podziwiał. Może wydawać się to górnolotne, ale przychodzi w życiu taki okres, że chce się zrobić coś nieprzeciętnego, coś czym będę mógł się pochwalić.

Co zyskasz dzięki szkoleniu Adobe Premiere PRO?

Mało tego…

Ja wiem, że dzięki temu szkoleniu osiągniesz zamierzone rezultaty w bardzo szybkim tempie. Poznasz wiele ciekawych zakamarków programu i zobaczysz jak używać tego programu do profesjonalnej edycji. Zaoszczędzisz i usprawnisz swoją edycję. Wzniesiesz swoje produkcje na bardziej profesjonalny poziom.

TAK - CHCĘ TWORZYC FILMY W ADOBE PREMIERE PRO W PRZECIĄGU 5 DNI

Poznaj opinie innych Uczestników szkolenia Adobe Premiere PRO

W tym momencie poruszam się po programie Adobe Premiere całkowicie swobodbnie

5/5

Nie mam problemu ze zrozumieniem wszystkich funkcji programu, a jest on dość skomplikowany…

Wszystkie problemy rozwiązuję samodzielnie.

Jagoda

Profesjonalne podejście do tematu

4.9/5

Mówisz w swoich kursach w sposób bezpośredni i bardzo profesjonalny… a ocenia Cię nauczyciel…

Henryk

Kupiłem kurs od WideoNinja, który bardzo szybko pomógł mi zapoznać się z podstawowymi jak i bardziej zaawanoswanymi funkcjami programu Premiere PRO

5/5

Myślę, że gdybym sam miał się tego nauczyć to zajęłoby mi miesiące albo lata.  Najlepszą rekomendacją dla kursu jest to, że mogę zarabiać edytując filmy wideo.

Piotr

Piszę o tym z trzech BARDZO ważnych powodów:

 • Chcę pokazać Ci, że tworzenie zaawansowanych projektów w cale nie jest trudne.
 • Chcę wykazać, że jestem jedną z tych nielicznych osób, które ZAMIAST TEORETYZOWAĆ potrafią wykorzystać posiadaną wiedzę, a następnie przekazać ją swoim Kursantom aby Ci mieli jeszcze lepsze efekty.
 • Nie musisz mieć dziesięcioletniego doświadczenia aby tworzyć materiały wideo na jeszcze wyższym poziomie.

OTO CO CO POSTANOWIŁEM

Przygotowałem dla Ciebie kompleksowy kurs wideo do Adobe Premiere PRO CC.

Kurs trwa 12 godzin oraz zawiera ponad 120 lekcji.

Każda lekcja zawiera w sobie szereg informacji, które pomogą Ci w poznaniu programu, a dodatkowo są one okraszone wskazówkami oraz poradami aby jeszcze efektywniej zastosować je w praktyce.

Podzielone są one tematycznie aby w sposób logiczny poznawać program. Finalnym efektem będzie moment kiedy oglądasz materiał wideo będzie w stanie powiedzieć “wiem, jak to zrobić”.

Każdy materiał wideo, każda lekcje to perełka, którą szlifowałem tak aby niosła za sobą całą esencję edycji wideo oraz pracy w Adobe Premiere.

Muszę przyznać, że w kursie znajduje się kilka lekcji / tematów, których sam niedawno nauczyłem się z zagranicznych poradników. Przestudiowałem chyba wszystkie najważniejsze pozycje, które uczą Premiere PRO aby przekazać Ci możliwie wszystkie informacje. Moim celem było stworzenie kompleksowego szkolenia – udało się.

Dostosowałem tak materiały źródłowe do nauki, aby nauka była łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej zrozumiała. Po to abyś mógł od razu zastosować naukę w praktyce. Abyś zrozumiał do czego dane efekty przydadzą Ci się podczas późniejszej edycji.

SPIS TREŚCI KURSU ADOBE PREMIERE PRO

 1. Wstęp
 1. Wstęp2:25
 2. Gdzie są materiały źródłowe1:06
 2. Pierwsze Kroki
 3. Tworzenie Projektu6:42
 4. Tworzenie Sekwencji10:08
 5. Tworzenie Sekwencji z pliku3:47
 6. Prawidłowe Ustawienia programu5:58
 7. Omówienie Interfejsu i dostosowanie interfejsu7:22
 8. Timeline – Omówienie Osi Czasu9:51
 9. Praca w Oknie Program5:49
 10. Omówienie Okna Project5:08
 3. Przechwytywanie Materiału
 11. Z kamery HDV [na kasety]. Omówienie modułu Capture.9:02
 12. Import z kart pamięci3:58
 4. Import i praca na plikach
 13. Import plików4:22
 14. Import plików z warstwami (.psd)3:34
 15. Typy plików multimedialnych w Premiere PRO.4:14
 16. Import projektów3:12
 17. [BONUS] Import oraz Okno Project4:38
 18. Lokalizacja oraz linkowanie plików.5:35
 19. Organizacja plików2:49
 20. Pliki podglądu3:51
 21. Pliki Cache3:48
 22. Pliki Proxy
 5. Praca na klipach w Premiere
 23. Podgląd i przycięcie klipów z Okna Project4:27
 24. Okno Source – edycja plików5:09
 25. Timeline – operacje z plikami4:05
 26. Docinanie Klipów4:01
 27. Tworzenie Subclipów3:45
 6. Edycje na timeline
 28. Narzędzie Insert6:32
 29. Narzędzie Overwrite3:30
 30. Podstawowe operacje na osi czasu4:00
 31. Przesuwanie klipów – Narzędzie Track Select3:18
 32. Hierarchia plików3:17
 33. Hierarchia klipów – Insert / Overwrite4:24
 34. Zasady kopiowania i importu na ścieżki3:30
 35. Funkcja Automate to Sequence1:59
 36. Rozdzielenie audio i wideo4:17
 37. Narzędzie Ripple Edit Tool3:39
 38. Narzędzie Ripple Edit Tool – Akcje z klawiaturą2:29
 39. Slip i Slide Tool4:50
 40. Slip i Slide Tool – Akcje z klawiaturą1:56
 41. Rolling Edit Tool3:32
 42. Polecenie Ripple Delete5:42
 43. Polecenie Ripple Delete Trick4:03
 44. Lift5:08
 45. Extract5:08
 7. Średniozaawansowana edycja
 46. Edycja Trzypunktowa5:12
 47. Polecenie Fit to Fill4:30
 48. Trim Monitor4:57
 49. Podmiana Klipu z Okna Source3:09
 50. Podmiana Klipu z Okna Project2:48
 51. Match Frame1:43
 8. Markery
 52. Markery – Dodawanie, komentarze, modyfikacje6:19
 53. Markery podążanie za usuniętym klipem2:20
 54. Panel Markerów3:05
 55. Markery i Automate to Sequence – Edycja pod bit muzyki5:50
 9. Skróty Klawiaturowe
 56. Skróty Klawiaturowe11:41
 57. Skróty Klawiaturowe – zmiana5:50
 10. Ścieżka audio
 58. Audio – Wprowadzenie5:24
 59. Głośność Ścieżek Audio8:48
 60. Ścieżka Audio – Praca na klatkach kluczowych5:24
 61. Zrozumieć kanały4:55
 62. Przejścia Audio8:17
 63. Miksowanie – Audio Track Mixer8:20
 64. Audio – Auto synchronizacja5:38
 65. Nagrywanie lektora na oś czasu4:54
 66. Synchronizacja z audio rejestratora3:48
 11. Rozszerzona Edycja
 69. Motion video – Nasze przejście i najazd kamery4:56
 67. Cięcie klipów i podmiana z dopasowaniem czasowym3:18
 68. Automate to Sequance – Slideshow5:25
 12. Przejścia Video
 70. Przejścia Video – Wprowadzenie6:23
 71. Przejścia Video – Modyfikacje7:13
 72. Morph Cut3:14
 13. Grafika Statyczna
 73. Grafika Statyczna14:08
 74. Grafika Statyczna – Animacja13:00
 75. Grafika – Animacja plików PSD6:07
 14. Efekty Video
 76. Efekty Video – Wprowadzenie – Dodawanie Efektów3:09
 77. Efekty Video – Modyfikacje3:34
 78. Efekty Video z Maską – Gaussian Blur4:23
 79. Efekty Video – Kolejność efektów2:02
 80. Efekty Video – Animowanie na klatkach kluczowych3:51
 81. Efekty Video – Kopiowanie efektów na kilka klipów3:08
 82. Efekty Video z Maską – Dostosowanie w czasie3:25
 83. Efekty Video – Tworzenie presetów3:52
 84. Efekty Video – Adjustment Layer3:59
 85. Efekty Video – Zagnieżdżona Sekwencja || sposób na kopiowanie efektów2:45
 86. Efekty Video – Śledzenie obiektu automatyczne i półautomatyczne4:22
 87. Efekty Video – Rendering Timeline5:50
 88. Efekty Video – Picture in Picture7:49
 89. Efekty Video – Dostosowanie efektów w czasie3:18
 90. Efekty Video – Clip Master4:29
 15. Kluczowanie Materiału
 91. Kluczowanie – Ultra Key – przykład 110:01
 92. Kluczowanie – Ultra Key – przykład 24:13
 16. Korekcja Nagrań
 93. Kolor korekcja – Wstęp2:59
 94. Jasność/Kontrast – RGB Curves3:53
 95. Funkcja Auto Color5:39
 96. Fast Color Corrector6:06
 97. Lumetri Color i Scopes – Poprawa kolorów na wykresach RGB, Luma, YUV16:08
 98. Lumetri Color – Poprawa profilu i twarzy3:47
 99. Lumetri – Podstawowa Korekcja2:44
 17. Czas i Prędkość Klipów
 100. Czas – Clip Speed/Duration – Zmiana prędkości i czasu klipu5:30
 101. Czas – Rate Scretch Tool2:54
 102. Tworzenie Stop Klatki3:12
 103. Optical Flow – Płynne Spowolnienia5:59
 104. Time Remapping4:12
 18. Stabilizacja Nagrań
 105. Stabilizacja Nagrań11:48
 19. Napisy i Tytuły
 106. Tytuły i napisy – Wprowadzenie9:58
 107. Tytuły Roll – Napisy Końcowe3:25
 108. Tytuły Crawl – Belka informacyjna2:30
 109. Tytuły “lower third” – Dodanie grafiki4:20
 110. Tytuły “lower third” – Korzystanie z Tytularki Adobe Premiere3:03
 111. Tytuły “lower third ” – Dodanie gradientu3:38
 112. Tytuły “lower third” – Animacja5:43
 20. Multicam – Edycja z wielu źródeł
 113. Multicam – Synchronizacja wielu źródeł4:57
 114. Multicam – Edycja z wielu kamer8:35
 115. Multicam – Edycja z Plural Eyes7:06
 21. Archiwizacja Projektów
 116. Colect files czyli jak przeniść projekt na inny komputer?4:55
 22. Eksport Materiału
 117. Eksport materiału – wstęp8:37
 118. Eksport na YouTube10:56
 119. Eksport na Vimeo5:52
 120. Eksport na DVD11:21
 121. Eksport na BluRay8:30
 122. Eksport – Media Encoder – Wstęp7:08
 123. Eksport – Media Encoder – Grupy ustawień4:32
 124. Eksport – Media Encoder – Foldery obserwowane3:58
 23. Zakończenie
 125. Słowo na zakończenie

PRÓBNE LEKCJE KURS ADOBE PREMIERE PRO

Inteligentne Tworzenie Automatycznej Sekwencji z Pomocą Markerów

5/5

Szybkie i Proste Stworzenie Slideshow ze Zdjęć

4.5/5

Slip i Slide Tool + akcje na klawiaturze

5/5

Krótko i konkretnie. Szkolenie Adobe Premiere PRO to program, który ma podstawowe zadanie

Co Tobie to da?

Uwaga. To szkolenie NIE JEST dla każdego!

Nie jest…

 1. Dla osób, które NIE CHCĄ uczyć się (tzw. niepoważnych obiboków).
 2. Dla osób, które liczą na hollywodzkie produkcje już po kilku dniach.
 3. Dla osób, które myślą, że od samego oglądania kursu przyswoją ogrom przekazywanej wiedzy.
 4. Dla osób, które chcą wykorzystać tę wiedzę w celach nieetycznych.

Dla Kogo To Szkolenie JEST Dedykowane?

 1. Dla osób, które nie wiedzą od czego zacząć, jak rozpocząć przygodę z edycją wideo.
 2. Dla osób, które zajmują się montażem wideo ale chcą polepszyć swoje projekty i wejść na wyższy poziom edycji.
 3. Dla osób, które są w stanie nauczyć się edycji wideo “Krok Po Kroku”
 4. Dla osób, które mają ograniczony czas i NIE CHCĄ analizować setki godzin wideo, ebooków, książek.
 5. Dla osób, które nie chcą śledzić forum na bieżąco i czekać na odpowiedzi do problemu napotkanego podczas pracy w Premiere PRO.

Jaka Jest Cena?

Szkolenie kosztuje 397 złotych. JEDYNIE 77 złotych w tej niespełna godzinnej jednorazowej ofercie.

Czemu tak duży rabat? Pewnie to kolejna ściema marketingowa! Nie tym razem… też mnie wkurzają takie zabiegi. 

Cena bierze się z kilku czynników. Minęło kilka lat od stworzenia tego poradnika i jakość moich nagrań wzrosła. Ale… o to szkolenie pytało wiele osób. Szkolenie nie było dostępne przez 18 miesięcy i postanowiłem je ponownie uruchomić, ponieważ wszystkie rzeczy, które w nim pokazuję są nadal aktualne i będą aktualne przez wiele, wiele lat!

Mało tego, postanowiłem je uruchomić, ponieważ to solidny fundament bez którego nigdy nie nauczysz się swobodnie tworzyć projektów wideo w Adobe Premiere PRO. Niebawem ruszy druga część tego szkolenia na którym nie będę omawiał podstaw. Z pominięciem tego szkolenia nie będziesz wiedział dlaczego akurat takie rzeczy wykonałem, a nie inne. Będzie robił to po omacku, a nie świadomie jak po ukończeniu tego szkolenia Adobe Premiere PRO.

Widziałeś moje poradniki wideo. Wiesz czego możesz się spodziewać po szkoleniu. A mając na względzie to, że dołożyłem do tego szkolenia mnóstwo starań możesz być pewny, że to jest to czego szukałeś.

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję, Naucz się edycji wideo klikając w przycisk obok.

Jeszcze czytasz?

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Nie obejrzysz lekcji szkolenia.

Swoboda pracy w Premiere PRO będzie nadal na takim samym poziomie. Za rok o tej samej porze, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym miejscu.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji poznać programu i zapoznać się z edycją wideo trudno będzie Ci tak szybko ruszyć z miejsca do celu, drogą na skróty.

Droga 2) Odbierzesz szkolenie.

Poświęcisz kilkanaście godzin na naukę. Zapoznasz się z programem Premiere PRO i poznasz jego zakamarki. Nauczysz się efektywnie korzystać z niego oraz tworzyć projekty wideo, które cieszą oko. Poznasz wiele wskazówek, które pozwolą Ci uniknąć niepowodzeń podczas pracy nad projektami.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby zakupić szkolenie. Nie trać okazji na zaoszczędzenie swojego czasu oraz pieniędzy.

o autorze

Bartosz WideoNinja Bartczak

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

"Przygotowałem dla Ciebie samą esencję korzystania z Adobe Premiere wraz z narzędziami oraz poradami, które przyśpieszą Twoją pracę. Pokażę Ci metody do których sam dochodziłem przez kilka lat edycji w Adobe Premiere PRO. "

Kolejne opinie Kursantów

Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
Previous slide
Next slide

FORMULARZ ZAKUPOWY

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Adobe Premiere PRO - Techniki Pracy  × 1 397,0047,64
Kwota 47,64
Łącznie 47,64

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.