SKĄD BRAĆ NAJLEPSZEJ JAKOŚCI WIDEO ORAZ PRZEBITKI DO PROJEKTÓW

ZAPOZNAM CIĘ ZE SPRAWDZONYMI SERWISAMI Z OBSZERNĄ BAZĄ. BEZPŁATNYMI ORAZ PŁATNYMI

Kurs omawia najlepsze i sprawdzone serwisy do pobierania plików wideo do przebitek oraz projektów wideo. Wraz z nagraniami otrzymujesz listę PDF z serwisami.

Z jakimi tematami zapoznasz się w szkoleniu?

Problem każdego montażysty i twórcy wideo. Mam nudny materiał… Tak, tak było kiedyś, ale nie teraz.

Gdy zaczniesz uważnie oglądać materiały na YouTube bądź w telewizji zobaczysz wszechobecne materiały wspierające przekaz to tzw. przebitki, B-roll.

Dzięki nim materiały wideo stają się ciekawsze dla Odbiorców. Są “bogatsze” i dobrze się je ogląda.

Czy każdy twórca nagrywa je podstaw? Oczywiście, że nie! Są takie czasy, że mamy dostęp do tysięcy materiałów wideo, które możemy wykorzystać we własnych projektach.

Skoro jest taka możliwość to dlaczego z nich nie skorzystać?

Stąd właśnie pomysł na ten produkt. Jeśli szukasz miejsc skąd można pobrać materiały uzupełniające to projekty to jesteś w dobrym miejscu.

Przygotowałem kurs, który omawia serwisy z których można pobrać bezpłatnie oraz płatnie dodatki wideo do projektów filmowych.

Cena nagrań to 47 złotych

Jeśli chcesz wzbogacić swoje materiały o tematyczne przebitki wysokiej jakości to ten materiał jest dla Ciebie. Twórz bardziej dynamiczne, ciekawe dla Widza treści wideo dzięki bogatej bazie materiałów wideo.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Cześć, Jestem Bartosz WideoNinja. Od kilkunastu lat pasjonuję się wideo i tworzę materiały.

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Płatności możesz dokonać poprzez formularz, który znajduje się na dole strony. Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym. Jeśli pojawi się jakiś problem jestem dostępny pod adresem bartosz@wideoninja.pl

Tak, wystarczy że zaznaczysz opcję “chcę otrzymać rachunek” a następnie wpiszesz dane firmowe. Z automatu otrzymasz fakturę na email, który widniał podczas zakupu.

Jeśli wybierzesz bezpieczne płatności internetowe tpay to dostęp powinien być dostępny w przeciągu kilku minut
Oczywiście dożywotnio. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 

Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

Checkout ID not found

It seems that this is not the CartFlows Checkout page where you have added this shortcode. Please refer to this article to know more.

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.