METODY I OPERACJE NA PRZYŚPIESZENIE PRACY W DAVINCI RESOLVE

Znalazłem dla Ciebie chyba wszystkie WYTRYCHY do sprawnej i szybszej edycji wideo w DaVinci Resolve

Z jakimi tematami zapoznasz się w szkoleniu?

Długo zastanawiałem się nad publikacją tego materiału. Stwierdziłem jednak, że to ogromna pigułka wiedzy, która pomoże szybko wdrożyć odpowiedni system edycji wideo w DaVinci Resolve.

Jestem przekonany, że najlepiej uczyć się od razu najlepszych praktyk dzięki którym można zaoszczędzić czas. Im dłużej je praktykujesz, tym szybciej je wykonasz i finalnie więcej czasu zaoszczędzisz.

Cena kursu to 67 złotych zamiast 117 złotych

Czeka na Ciebie 90 minut treściwego materiału. Kilkadziesiąt operacji i wyselekcjonowanych porad z naciskiem na przyśpieszenie pracy.

Lekcje są krótkie, omawiają konkretny sposób na sprawniejszą edycję wideo w określonej sytuacji. 

Materiał jest skierowany zarówno do początkujących, jak i osób, które edytują w programie ale chcą przyśpieszyć swój workflow pracy.

Taka inwestycja zwraca się już przy pierwszym wykonanym projekcie 🙂

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Cześć, Jestem Bartosz WideoNinja. Od kilkunastu lat pasjonuję się wideo i tworzę materiały.

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym. Jeśli pojawi się jakiś problem jestem dostępny pod adresem bartosz@wideoninja.pl

Tak, wystarczy że zaznaczysz opcję “chcę otrzymać rachunek” a następnie wpiszesz dane firmowe. Z automatu otrzymasz fakturę na email, który widniał podczas zakupu.

Jeśli wybierzesz bezpieczne płatności internetowe tpay to dostęp powinien być dostępny w przeciągu kilku minut
Oczywiście dożywotnio. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 

Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.