SKĄD BRAĆ LEGALNIE MUZYKĘ I DŹWIĘKI
DO PROJEKTÓW WIDEO

ZAPOZNAM CIĘ ZE SPRAWDZONYMI SERWISAMI. BEZPŁATNYMI ORAZ PŁATNYMI

Kurs omawia najlepsze i sprawdzone serwisy do pobierania muzyki, podkładów i efektów dźwiękowych. Wraz z nagraniami otrzymujesz listę PDF z serwisami.

Z jakimi tematami zapoznasz się w szkoleniu?

Skąd brać legalne i sprawdzone podkłady muzyczne do projektów wideo? Ten problem oraz pytanie towarzyszy mi od kilku lat. W końcu przyszedł czas, aby omówić kompleksowo to zagadnienie. Stąd właśnie ten produkt.

Jak wiemy projekty wideo to nie tylko materiał wideo (choć jest bardzo ważny) – to również muzyka i dźwięk. Pomijając ten aspekt możemy zepsuć nawet najlepszy nasz projekt. 

Słaba ścieżka audio położy nawet najlepszy materiał wideo. Świetnie dobrana muzyka podniesie poziom nawet słabego filmu.

W jednym miejscu zebrałem serwisy, które są sprawdzone i nie zawierają “haczyków”. 

Omówiłem też swoje doświadczenia oraz faworytów z którymi pracuje na co dzień.

Jeśli chcesz poznasz najlepsze strony i zaoszczędzić swój czas to inwestycja w ten kurs jest zdecydowanie dobrym wyborem.

Cena nagrań to 47 złotych

Jeśli chcesz tworzyć materiały wideo zgodnie ze sztuką to jest to materiał dla Ciebie. Zebrałem w jedno miejsce absolutnie najlepsze serwisy z plikami audio. Całość przekazana jest w szybki i przystępny sposób.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Cześć, Jestem Bartosz WideoNinja. Od kilkunastu lat pasjonuję się wideo i tworzę materiały.

Dobrze pamiętam czasy kiedy startowałem od zera, a moja frustracja była ogromna.

Moją misją jest nauczenie PORZĄDNEGO montażu wideo nawet kompletnego laika w świecie cyfrowych treści. Od A do Z, aby Kursant nie miał dodatkowych pytań po przejściu szkoleń.

Na studiach nigdy nie lubiłem pracy w grupach. Teraz już wiem dlaczego… Jestem perfekcjonistą i nie lubiłem podchodzić do tematu na pół gwizdka.

To wszystko przekłada się na to, że opisywane szkolenie jest wszystkim co mogłem Ci przekazać. Bez żadnych uchybień, tajemnic. Jest kompleksowe i dopracowane.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Płatności możesz dokonać poprzez formularz, który znajduje się na dole strony. Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym. Jeśli pojawi się jakiś problem jestem dostępny pod adresem bartosz@wideoninja.pl

Tak, wystarczy że zaznaczysz opcję “chcę otrzymać rachunek” a następnie wpiszesz dane firmowe. Z automatu otrzymasz fakturę na email, który widniał podczas zakupu.

Jeśli wybierzesz bezpieczne płatności internetowe tpay to dostęp powinien być dostępny w przeciągu kilku minut
Oczywiście dożywotnio. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 

Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

Checkout ID not found

It seems that this is not the CartFlows Checkout page where you have added this shortcode. Please refer to this article to know more.

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji w Adobe Premiere PRO to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze! Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.