Twórz swobodnie znakomitej jakości filmy w CapCut.

Opanuj program oraz zasady edycji wideo do perfekcji!

🚀 JEDYNY KURS CAPCUT NA KOMPUTER W POLSCE! 💻

Opanuj do perfekcji edycję materiałów wideo w CapCut

Lekcje nie są tylko nauką pracy w programie. To przede wszystkim nauka reguł, zasady edycji wideo oparta o program CapCut.

Zapewne wiesz, że… Nie wystarczy umieć dodać napis do wideo. Należy go dodać w odpowiednie miejsce, gustownie oraz nowocześnie. Zgadzasz się ze mną?

Nie wystarczy wiedzieć CO należy zrobić, ale JAK należy zrobić. I o tym właśnie jest ten kurs.

📌 Jeśli chcesz zyskać...

Kurs CAPCUT

Opanuj edycję do perfekcji
497
od 327 zł jednorazowo - dostęp dożywotni
  • Kurs Opanuj CapCut do perfekcji
  • Materiały źródłowe (pliki audio, wideo) do ćwiczeń w trakcie kursu o wartości 197 złotych
  • Bonusowe Listy PDF

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Daję Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań - zwrócę Ci pieniądze.

DOŻYWOTNI DOSTĘP

Otrzymujesz dożywotni dostęp, aby móc wracać lekcji w dowolnej chwili. Dodatkowo z każdym miesiącem baza lekcji rośnie. Aktualizacje są w cenie.

PŁATNOŚĆ RATALNA

Skorzystaj z możliwych rat 0%

Dlaczego TEN kurs? 🤔

✅ Odpowiednia struktura, czyli uczysz się operacji, które wynikają z wcześniej przygotowanego gruntu.

Tak jak w matematyce. Nie uczysz się od razu mnożenia… Dzięki temu podczas montażu nie wychodzą różne “babole”, które trzeba naprawiać.

✅ Odpowiednią ścieżkę edukacji – poznasz program, by potem montować specjalistyczne materiały na YouTube, social media, bądź do poradników. Doszlifowane i wyróżniające się.

✅ Dogłębne tłumaczenie – uczysz się raz i wiesz wszystko na dany temat. Raz, a porządnie. Szkoda czasu na oglądanie 7 poradników na ten sam temat, które nic nowego nie wnoszą, a co gorsza – wykluczają się. Masz pewność, że temat znasz od A do Z.

✅ Nie tylko wiedza techniczna. Sucha wiedza techniczna jest łatwa do pozyskania. Szybki wpis w google i dany temat jest opisany. Potrzebna jest jeszcze wiedza na temat jak robić, aby rezultat był miły w odbiorze, czego się wystrzegać a czego należy używać.

✅ Zbiór niezbędnych materiałów do opanowania edycji wideo w jednym miejscu. Piszę tutaj o poradnikach wideo, plikach do nauki.

✅ Brak sprzeczności w materiałach. Wyłuskałem po prostu najbardziej praktyczne edycje i najlepsze narzędzia, które oferuje program. 

✅ Możliwość zadawania pytań. Często jest tak, że nawet mała “pierdoła” stopuje naszą pracę. To bywa irytujące. Dlatego moja doraźna pomoc pomoże w szybkiej likwidacji takiego problemu.

Powyższa grafika to tylko wzór. W tym miejscu pojawi się autorska grafika.

Znajdę to sobie na YouTube! 💪​

Tutaj rodzi się pewien problem. Materiałów na YouTube dotyczących CapCut w wersji na komputer nie ma zbyt wielu. Nawet jeśli są to:

❌ Są nieaktualne (program ostatnio szybko zmieniał wersje). To rodzi frustracje, bo dostępne poradniki w “dziwny sposób” nie funkcjonują prawidłowo…

❌ Poradniki nie są “najwyższych lotów”. Sprzeczne, niejasne porady w internecie. Chaotycznie przekazane. Brak możliwości odsiania mało wartościowych poradników od tych rzetelnych. Przez co zniechęcam się i jestem jak dziecko we mgle.

❌ Uczą prostych, rzemieślniczych rzeczy w programie. Nie ma tam w ogóle praktyki i odpowiedniego wykorzystania narzędzi. Tylko techniczna obsługa programu. Brak kreatywnej, praktycznej nauki.

❌ Pokazanie “jak”, ale bez tłumaczenia “dlaczego”. To zwykłe “małpowanie” bez możliwości przełożenia do innych edycji i operacji.

❌ Tłumaczenia większości są po łebkach na szybko byle nabić wyświetlenia.

Żeby nie było. Sam tworzę na YouTube i robię to z pełnym zaangażowaniem i najlepiej jak potrafię. Ale nie zawsze tak u każdego jest.

Lubię podejść do tematu kompleksowo, ale robię to w formie krótkich i treściwych porad.

Nie ukrywajmy – program jest prosty i intuicyjny. Nie trzeba dogłębnego tłumaczenia niektórych aspektów. Ale brak przekazania praktycznych porad reguł edycji niczego nowego nie wnosi.

Co dla Ciebie przygotowałem?

📌 Aktualizacje kursu o nowe lekcje.

📌Gwarancję 100% satysfakcji. Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwać zwrócę Ci całość zainwestowanej kwoty. Bez gadania.

📌 Możliwość dołączenia do zamkniętej grupy Kursantów.

Pliki źródłowe do ćwiczeń

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lista darmowych dodatków do CapCut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lista najlepszych fontów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lista skrótów klawiszowych CapCut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kurs CapCut

Enter your description
złotych 327 dostęp na 12 miesięcy
  • Kurs Opanuj CapCut do perfekcji
  • Pliki źródłowe do nauki
  • Bonusowe Listy PDF

Kurs CapCut + grupa Kursantów

Enter your description
złotych 397 dostęp na 12 miesięcy
  • Kurs Opanuj CapCut do perfekcji
  • Pliki źródłowe do nauki
  • Bonusowe Listy PDF
  • Dostęp do zamkniętej grupy Kursantów
Popular

Kurs wideo - Opanuj CapCut do perfekcji!

jednorazowa płatność

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do lekcji wideo otrzymasz od razu po opłaceniu.

Kurs w przedsprzedaży będziesz miał oczywiście dożywotnio. To kolejna zaleta dołączenia do niego właśnie teraz. Korzystaj do woli i w każdej chwili.
 
Tak. Podaj swoje niezbędna dane podczas składania zamówienia. W przeciągu 48 godzin wyślę do Ciebie fakturę.
Płatności możesz dokonać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami tpay albo przelewem tradycyjnym.
Tak, masz moją żelazną gwarancję satysfakcji 30 dni. Nie będziesz zadowolony – wysyłasz informację, a ja oddaję Ci pieniądze.

Czy jest możliwość płatności w ratach?

Tak – istnieje taka możliwość. Wystarczy, że podczas płacenia za kurs wybierzesz opcję “Raty”. System przekieruje Cię do odpowiedniego formularza. 

Na poniższym obrazku pokazuje gdzie znajduje się ta ikona.

Polecam skorzystać z rat 0% – sprawdź na poniższym wideo jak z nich skorzystać. 

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI

Do tej pory mam TYLKO zadowolonych Kursantów i nie chcę tego zmieniać.

Jeśli stwierdzisz, że ta znikoma inwestycja nie przyniesie Ci wymiernych korzyści w postaci swobodnej edycji i lepszych filmów to napisz do mnie. Zwrócę Ci pieniądze!

Nazywam się

Bartosz Bartczak “WideoNinja”

Pomagam przedsiębiorczym osobom tworzyć nienaganne wideo za pomocą sprawdzonej i rzetelnej wiedzy w skompresowanej formie.

Z mojej wiedzy skorzystało ponad 15 000 Kursantów. Od ponad 12 lat uczę innych tworzyć wideo. Prostym językiem, bez technicznego bełkotu, bez drogiego sprzętu.

[KURS WIDEO] Twórz swobodnie wideo na wyższym poziomie w CapCut!